آموزش کارآفرینی

آموزش کارآفرینی

بیش از یادگیری و آموزش کارآفرینی می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید ، دوره آموزش کارآفرینی با حضور بهترین اساتید دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران برگزار می شود.
یک کارآفرین کسی است که یک تجارت را توسعه می دهد ، سرمایه فیزیکی و انسانی لازم برای شروع یک سرمایه‌ گذاری جدید را فراهم می‌ کند . کارآفرین از مدیران حرفه‌ ای متمایز می باشد . کارآفرین یا سرمایه خود را از منابع خود سرمایه‌ گذاری می‌ کند یا سرمایه را از منابع خارجی افزایش می‌ دهد و مسئول شکست و موفقیت می باشد .

هدف از به‌ کارگیری این هدف ها ، تمرکز بر شناسایی فعالیت‌ های کارآفرینان و بیان ماهیت کار آفرین می باشد . بررسی همه عوامل اثرگذار در تأسیس یک شرکت ، مانند محیط ، فرد ، فرایند و سازمان مد نظر قرار خواهد گرفت .

کارآفرینان بر کار و تلاش خود تکیه می کنند و هرگز به شانس اعتقادی ندارند . نظر صاحبان کسب و کار این است که کسب و کار پر چالش ترین و ارزشمندترین انتخاب زندگی یک کارآفرین می باشد .

کارآفرینی شروع یک کسب و کار

شروع یک کسب‌ و کار با چالش‌ های زیادی همراه می باشد ، اما با شناخت و بهره‌ گیری از فرصت‌ های خاص ، می‌ توان این مشکلات را کاهش دهید . کارآفرینان بزرگ نظیر مارک زاکربرگ ،  لری پیج و سرگی برین ، علاوه بر ثروت میلیارد دلاری خود ، وجه مشترک دیگری که دارند این است که همه‌ی آن‌ ها کسب‌ و کار خود را از دوران دانشگاه شروع کرده‌ اند .

شخصیت‌ های افسانه‌ ای چشم‌ انداز و حس مأموریت تغییر دنیا را در باور خود داشتند و با کار سخت ، استقامت توانستند ایده‌ های خود را به واقعیت تبدیل کنند .

افرادی که نمی‌ توانند حتی وضعیت مالی شخصی خود را مدیریت کنند ، نباید کسب‌ و کاری را مدیریت کنند . کارآفرینان به‌ ندرت نقش‌ های مدیریتی را قبول می کنند . این روزها بهره‌ وری به نگرانی همگانی تبدیل شده است .

کارآفرینان پیشگام وارد صنعتی خواهند شد که کاملا بکر بوده و آموزشی برای پیشرفت در آن ندارند . در این حالت باید نکاتی پیچیده برای موفقیت رعایت شود .

کارآفرین شدن به مهارت ، زمان‌ بندی و تمرکز نیاز مبرمی دارد . بدون مهارت ، خدمات یا کالای ارزشمندی به بازار ارائه نخواهید کرد ، شما می توانید با طی کردن دوره های آکادمی توسعه آموزش مدیران حرفه ای بک کارآفرین حرفه ای شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *