دوره MBA

ثبت نام دوره MBA
ثبت نام دوره MBA

دوره MBA چیست ؟

یک از مهمترین اهداف دانشگاه یا دانشکده ها دستیابی عموم مردم به تحصیلات و تجارب دانشگاهی می باشد، با توجه به این موضوع که تعداد کثری از افراد برای دستیابی به این علوم زمان و توان زیادی را می گذارند و احتمال به نتیجه نرسیدن آنها بالا است  اکادمی مدیران با جمعی از دانشگاههای معتبر ،دوره های با رویکرد برنامه های آموزشی تحت نام دوره های کوتاه مدت مدیریت تخصصی یا MBA طراحی کرده است، هدف مهم این دوره آموزش MBA پیوستن افراد به بازار کار است . برای یهره گیری و شرکت در این دوره های یک ساله می توانید به دو نوع حضوری و مجازی اقدام به ثبت نام کنید تا در هر جای ایران هستید یک مدیر موفق برای کسب و کار خود شوید.

دوره mba یا همان مدیریت کسب و کار Master of Business Administration، یکی از پر طرفدارتریت و کاربردی‌ترین دوره‌های آموزشی در رشته مدیریت است.

دوره mba معمولاً برای افرادی مناسب است که می‌خواهند مهارت‌های مدیریتی، استراتژیک و تجاری خود را ارتقا بدهند و دانشی عمیق‌تر در حوزه مدیریت کسب و کار، مدیریت مالی، بازاریابی، مدیریت عملیات و مدیریت منابع انسانی کسب کنند.

این دوره به دانشجویان امکان می‌دهد که مهارت‌ها، دانش و نگرش‌ لازم برای تصمیم‌گیری در منصب مدیریت اجرایی شرکت‌ها و سازمان‌ها را کسب کنند. در این دوره، دانشجویان با مباحثی مانند تحلیل صنعت، استراتژی کسب و کار، مدیریت مالی، رهبری، تجارت جهانی، کارآفرینی، بازاریابی و مدیریت عملیات آشنا می‌شوند.دوره mba معمولاً در دانشگاه‌ها و مدارس تجاری معروف برگزار می‌شود و معمولاً طول مدت تحصیل آن حدود دو سال در نظر گرفته می‌شود.

اما در برخی موارد این دوره ممکن است برنامه‌ای شش ماهه یا یک ساله هم باشد. همچنین کلیه دوره‌های mba و مدیریت به صورت آنلاین یا حضوری در مجموعه کلینیک کسب و کار داداش زاده هم برگزار می‌شوند.

این دوره برای فارغ‌التحصیلانی که علاقه‌مند به پیشرفت در حرفه مدیریت هستند یا کسانی که قصد دارند کسب و کارهای خود را راه‌اندازی کنند و بهبود بخشند بسیار کاربردی است.

دوره MBA نیاز چه اشخاصی است؟

دوره MBA نیاز چه اشخاصی است؟
دوره MBA نیاز چه اشخاصی است؟

تفاوت دوره MBA و MASTER چیست؟

تفاوت دوره MBA و MASTER چیست؟
تفاوت دوره MBA و MASTER چیست؟
مدارک مورد نیاز ثبت نام دوره MBA ؟
مدارک مورد نیاز ثبت نام دوره MBA ؟

مدارک مورد نیاز ثبت نام دوره MBA ؟

 • مدرک کارشناسی (کلیه رشته ها) تحت وزارت علوم
 • ثبت نام در زمان مقرر
 • مدارک مربوطه:
 • کپی شناسنامه و کارت ملی
 • آخرین مدرک تحصیلی
 • 2 قطعه عکس

گواهی پایان دوره MBA

درصورتیکه دوره با موفقیت به پایان رسانیده شود، گواهینامه پایان دوره از دانشگاه موردنظر صادر می شود. 

واحدهای دوره MBA کارآفرینی گرایش بازاریابی دوره مجازی 

واحدهای دوره MBA کارآفرینی گرایش بازاریابی دوره مجازی
واحدهای دوره MBA کارآفرینی گرایش بازاریابی دوره مجازی
 • مدیریت استراتژیک و کارآفرینی و ایجاد کسب و کار های جدید
 • مدیریت مالی و حسابداری
 • مدیریت نوآوری
 • مدیریت فروش
 • تحقیقات بازاریابی
 • رفتار سازمانی
 • اصول بازاریابی
 • حقوق تجارت
 • مدیریت استراتژیک
 • مدیریت تبلیغات و برند
 • اقتصاد مدیران
 • مدیریت منابع انسانی
 • مدیریت پروژه
 • تدوین طرح کسب و کار (BP) و ارزیابی اقتصادی

هزینه دوره mba بستگی به نوع دوره و نوع برگزاری دوره دارد که بسته به نیاز شما می تواند متفاوت باشد، اما شما می توانید برای محاسبه دقیق هزینه دوره mba به صورت مستقیم و کاملا رایگان در ارتباط باشید.

اما بطور کلی هزینه دوره دوره mba می تواند از 17 میلیون 800 هزارتومان تا 25 میلیون 600 هزارتومان متغییر باشد که بسته به نوع ثبت نام شما و پرداخت وجه شهریه می تواند کم و زیاد شود، اگر شما هم قصد شرکت در دوره mba را دارید پیشنهاد می کنیم که پرداخت را به صورت یکجا انجام دهید تا شامل تخفیف شود، برای دریافت تخفیف با ما تماس بگیرید.

عبارت دوره mba کوتاه شده کلمه Master of Business Administration یا کارشناسی ارشد مدیریت است. این دوره در حوزه آموزش مدیریت کسب و کار است و برای افرادی که در این حوزه فعالیت می‌کنند یا می‌خواهند به مدیریت در مناصب بالاتر دسترسی پیدا کنند، مناسب است.

دوره mba بسیار  معتبر و پر تقاضاست و برای دانشجویان فرصت‌های شغلی بسیار زیادی ایجاد میکند. همچنین، دانشجویان در این دوره مهارت مدیریت یک سازمان شخصی یا عمومی را یاد می‌گیرند. در ادامه توضيحات بیشتری درباره این دوره و نحوه برگذاری آن ارائه کرده‌ایم.

هزینه دوره mba

هزینه دوره mba کاملا بستگی به دانشگاه یا محل تحصیل شما خواهد داشت. در برخی از دانشگاه‌ها و آموزشگاه‌ها، هزینه برگزاری این دوره بسیار بالا است و ممکن است بین ۱۰ هزار دلار تا ۲۰ هزار دلار یا حتی بیشتر از این مقدار هم باشد. به هزینه‌ این دوره‌ها باید قیمت کتاب‌ها، شهریه خوابگاه، هزینه‌های زندگی و سایر هزینه‌ها را هم اضافه کرد.

اما مجموعه داداش زاده اقدام به برگزاری دوره‌های mba در سطح کشور با هزینه بسیار مناسب کرده است. سطح علمی دوره‌های mba مجموعه داداش زاده بسیار بالا است و پیش از ورود به دوره، کارشناسان ما تعیین سطح شما جهت شرکت در دوره را انجام میدهند.

بهترین دوره mba

بهترین دوره mba در مجموعه داداش زاده با توجه به مطالب جمع آوری شده و رضایت دانشجویان، ارائه می‌شود. برگزاری دوره‌های mba نیاز به سطح علمی بالای استاد و همچنین دانش عملی او دارد.

خوشبختانه مجموعه داداش زاده با بهترین اساتید در داخل کشور همکاری می‌کند. هدف از برگزاری این دوره‌ها، آموزش نکات مدیریتی مجموعه‌های ثروت ساز بزرگ و رشد هر چه بیشتر دانشجویان مدیریتی است.

تفاوت دوره mba با کارشناسی ارشد

تفاوت‌ اصلی بین دوره mba و دوره کارشناسی ارشد مدیریت شامل مواردی همچون متفاوت بودن هدف اصلی این دوره و تحصیلات کارشناسی ارشد است. هدف از برگزاری دوره mba، آموزش مفاهیم و مهارت‌های مدیریتی و روش‌های راه اندازی کسب و کار به دانشجویان است.

در حالی که هدف اصلی دوره کارشناسی ارشد، افزایش دانش تخصصی دانشجویان در رشته مورد نظر است. علاوه بر این تفاوت، محتوای دوره mba معمولا بیشتر درباره مهارت‌های کسب و کار و مدیریت است. کتاب‌های این دوره شامل دروسی از جمله مدیریت استراتژیک، بازاریابی، مدیریت مالی و منابع انسانی هستند.

با این حال، در دوره کارشناسی ارشد تمرکز کتاب‌ها بیشتر بر روی مطالب تخصصی این رشته است و دروسی را در زمینه‌های تخصصی مانند علوم رایانه، مهندسی، پزشکی و غیره در بر دارند. علاوه بر موارد عنوان شده، برای وارد شدن به دوره mba، داشتن تجربه کاری در این زمینه معمولا الزامی است و بیشتر افرادی که در این دوره عضو می‌شوند، تجربه کاری چند ساله دارند.

در مقابل، برای ورود به دوره کارشناسی ارشد، تجربه کاری الزامی نیست و بیشتر دانشجویان فارغ التحصیل شده ، مقطع کارشناسی ارشد را برای ادامه تحصیل در این رشته انتخاب می‌کنند. در رابطه با زمان، دوره mba معمولا به مدت دو سال طول می‌کشد و دربرگیرنده یک برنامه تحصیلی جامع و از جمله دروس کارآموزی، کارگاه‌ها و پروژه‌های تحقیقاتی است.

در عین حال، دوره کارشناسی ارشد معمولاً به مدت یک تا دو سال و در برخی رشته‌ها مدت زمان بسیار طولانی‌تری ادامه پیدا می‌کند.در حقیقت، اصلی‌ترین تفاوت بین دوره mba و کارشناسی ارشد، محتوا و هدف آنها است.

دوره mba برای افزایش مهارت‌های مدیریتی و کارشناسی ارشد برای دستیابی به دانش تخصصی در رشته مورد علاقه برگزار می‌شوند.

ثبت نام دوره mba

برای ثبت نام در دوره mba یا شرکت در کلاس‌های مجموعه داداش زاده میتوانید؛ وارد سایت مجموعه شده و درخواست خود را به همین منظور ثبت کنید. البته اگر نیاز به کسب اطلاعات بیشتری در زمینه ثبت نام دوره‌های mba دارید؛ میتوانید با تیم مجموعه از طریق سایت یا تماس تلفنی در ارتباط باشید.