دوره MBA کوچینگ

دوره MBA کوچینگ

شرکت در دوره MBA کوچینگ می‌تواند نقطه آغازین قدم گذاشتن در مسیر موفقیت باشد. در واقع در عصر پیش رو، کوچ‌ها نقش عظیمی از لحاظ پیاده کردن الگوهای موفقیت بر ذهن افراد جهت ساخت استراتژی انحصاری ایفا می‌کنند.

شاید حتی بدون حضور کوچ، موفقیت امری دست نیافتنی باشد. همچنین باید توجه کرد که برخی از افراد ترجیح می‌دهند به جای مشاوره گرفتن از تیم همکاران، برای پیشبرد اهداف کسب و کار خود یک کوچ شخصی داشته باشند. به همین دلیل هم علاقمندان می‌توانند با شرکت در دوره MBA کوچینگ به موفقیت‌های بسیار زیادی هم دست پیدا کنند.

دوره MBA کوچینگ چیست؟

دوره MBA کوچینگ شامل آموزش مجموعه‌ای از فعالیت‌ها از جمله مربیگری و منتورینگ مدیران کسب و کارها، یادگیری نحوه بررسی و ارزیابی عملکرد نیروهای انسانی، تحلیل حالت‌های مختلف اقدامات مدیر مجموعه و راهنمایی مدیریت یک مجموعه جهت نمایش عملکرد فردی و سازمانی بهتر و همچنین آموزش تحت تاثیر قرار دادن مشتریان با استفاده از تکنیک‌های پیچیده رفتاری به عنوان مدیریت یک مجموعه یا تولیدی است.

در نتيجه به طور کلی همه مدیران در دوره‌های کوچینگ فرا می‌گیرند که چگونه تیم نیروهای خود را با استفاده از استراتژی‌های مناسب مدیریت و رهبری کنند‌. علاوه بر این موارد، کوچ‌های کسب و کار یا مربیان شخصی این توانایی را دارند که یک کسب و کار نوپا را تبدیل به مجموعه‌ای موفق و شناخته شده بکنند‌‌.

دوره MBA کوچینگ چیست؟

به هر حال، استفاده از دانش کوچینگ برای کمک به رشد کسب و کارها یا راهنمایی مدیران در مسیر صحیح، همواره الهام بخش و تاثیر گذار بوده است. در دنیای امروز هم شرکت در دوره mba کوچینگ، به فراگیری یک مهارت درآمدزا کمک خواهد ‌کرد‌.

مباحث دوره MBA کوچینگ

در طول دوره با استفاده از منابع قابل قبول و نسخه‌های چاپی کتاب‌‌های حوزه کوچینگ، مهارت‌های پایه کوچ حرفه‌ای و همچنین برخی از مهم‌ترین اطلاعات در حوزه علم کوچینگ به شما آموزش داده خواهد شد.

مباحث دوره MBA کوچینگ

با این حال، برخی از شرکت کنندگان‌ هم درباره مطالبی که در قالب دروس دوره به فراگیران ارائه میشوند؛ سوال میپرسند. در ادامه هر یک از مبانی اصولی که اساتید در طول دوره بر روی یادگیری آن‌ها به عنوان مهارت‌های پایه کوچینگ و مباحث کاربردی تمرکز دارند را معرفی خواهیم کرد:

  • تنظیم اهداف و برنامه‌ریزی
  • مدیریت تبلیغاتی
  • مهارتهای سازمانی
  • اصول کوچینگ
  • مبانی مدیریت عمومی

معتبرترین دوره mba کوچینگ

در حال حاضر دوره mba کوچینگ آکادمی داداش زاده به صورت کاملا حرفه‌ای و در اقصی نقاط کشور برگزار می‌شود. همچنین از آنجایی که برگزاری دوره‌های mba کوچینگ تحت نظارت سازمان فنی و حرفه‌ای کشوری صورت میگیرد؛ هیچ نگرانی از بابت چگونگی برگزاری دوره آموزشی و اعتبار مدارک آن نخواهید داشت. در واقع آکادمی داداش زاده مسیری هموار را پیش روی داوطلبان شرکت در دوره‌های آموزشی کوچینگ، برای رشد بیشتر آن‌ها و حتی پیدا کردن جایگاه اصلی خود در دنیای بیزینس‌های شخصی قرار داده است.

در نتیجه، در صورتی که تمایل داشته باشید تا در معتبرترین دوره mba کوچینگ شرکا کنید؛ پیشنهاد ما آکادمی داداش زاده خواهد بود.همچنین در نظر گرفتن این نکته که یادگیری مهارت کوچینگ می‌تواند در آینده به پیشرفت شخصی شما کمک کند؛ حائز اهمیت خواهد بود. برای شرکت در دوره‌های mba کوچینگ آکادمی داداش زاده، می‌توانید به سایت ما مراجعه کنید یا با کارشناسان آکادمی تماس بگیرید.

هزینه دوره کوچینگ

هزینه دوره mba کوچینگ با توجه به نرخ ارز و سایر فاکتورهای تاثیر گذار در سطح بین المللی تعیین می‌شود. در واقع این دوره قابلیت برگزاری به صورت بین المللی را دارد و بسیاری از فعالیت‌های اساتید حاضر در دوره در سطح بین المللی صورت می‌گیرد. به همین منظور هم دوره MBA کوچینگ تقریبی شرکت در دوره با نرخ مصوب سازمان فنی حرفه‌ای و همچنین دست اندر کاران آن صورت خواهد گرفت.

در صورتی که شما هم تمایل دارید تا در دوره کوچینگ آکادمی داداش زاده شرکت کنید؛ می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه دوره MBA برگزاری دوره‌ها و همچنین نحوه ثبت نام در دوره با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مدرک کوچینگ فنی حرفه‌ای

دریافت کردن مدرک کوچینگ فنی حرفه‌ای ممکن است از این لحاظ حائز اهمیت باشد که شرکت کنندگان در دوره تمایل داشته باشند در داخل کشور به عنوان کوچ کسب و کارها فعالیت کنند. به همین دلیل هم در آکادمی داداش زاده تمهیداتی اندیشیده شده است تا امکان ارائه مدرک کوچینگ فنی حرفه‌ای به شرکت کنندگان هم فراهم شود.

در نتیجه شما با شرکت در دوره‌های کوچینگ، شانس بیشتری هم برای فعالیت در داخل کشور به صورت تخصصی خواهید داشت‌‌. در پایان هر دوره از کلاس‌های کوچینگ آکادمی داداش زاده، مدرک بین المللی هم به شرکت کنندگان اعطا خواهد شد. در نتیجه شما به عنوان یک کوچ حرفه‌ای پس از شرکت در آزمون‌های ارزیابی و تعیین سطح، دیگر محدودیتی برای فعالیت در داخل کشور یا سراسر جهان نخواهید داشت.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *